Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Fenerbahçeli arkadaşalar buraya
Konu Başlıkları: Fenerbahçeli arkadaşalar buraya
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 December 2006, 17:25   Mesaj No:5

nihale

Papatyam Kıdemli Üyesi
Durumu:nihale isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 543
Üyelik T.: 21 September 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Fenerbahçeli arkadaşalar buraya

Galatasaray kızgın, Polat Fenerbahçe'ye 5 maç ceza istedi
Galatasaray Kulübü Asbaşkanı Adnan Polat, dün akşam oynanan derbi maçta yaşanan olaylar nedeniyle Fenerbahçe Kulübü'nün 5 maç ceza alması gerektiğini söyledi.

Mecidiyeköy'deki Galatasaray A.Ş binasında bir basın toplantısı düzenleyen Adnan Polat, dün akşam oynanan derbi maçın hakemi Selçuk Dereli ve Fenerbahçeli taraftarlara tepki gösterdi.

Stat içi ve dışında Galatasaray taraftarının her türlü tacize uğradığını kaydeden Polat, futbolcuların da saha içinde resmen dövüldüğünü iddia etti. Maçın hakemi Selçuk Dereli'nin Fenerbahçe taraftarından korktuğunu belirten Adnan Polat, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Dün akşamki maçta hem taraftarımız hem biz yöneticiler hem de futbolcularımız her türlü tacize uğradık. Binlerce Fenerbahçe taraftarı bana saatlerini göstererek küfür ettiler. Geçen seneki maçta da bu tür olaylara maruz kalmıştık, ancak bu sefer bizi saha içinde dövdüler. Başkan Aziz Yıldırım ise hiçbir yöneticimizle konuşmadı ve misafirperverlik göstermedi."

-"FENERBAHÇE 5 MAÇ CEZA ALMALI"-

Karşılaşmanın hakemi Selçuk Dereli'yi de eleştiren Polat, "Ben Selçuk Dereli'yi birinci sınıf bir hakem olarak bilirdim. Malesef dün akşam Fenerbahçe taraftarından korktu. Rakip takımın oyuncusunu atması gerekirken atmadı. Penaltımızı vermedi. Mondragon ikinci yarıda sağır bir şekilde oynadı. Takımımı sahadan çekmeyi bile düşündüm. Ben Fenerbahçe'nin 5 maç ceza almasını bekliyorum." diye konuştu.

-"FEDERASYON FENERBAHÇE'YE PABUÇ BIRAKMAMALI"-

Fenerbahçeli yöneticilerden Nihat Özdemir'in hakemlerle ilgili yaptığı açıklamaya da değinen Adnan Polat, " Geçen hafta sayın Nihat Özdemir'in hakemlerle ilgili açıklamaları sonrası görüyoruz ki istedikleri senaryo oynandı. Trabzonspor maçında kırmızı kartlar gösterilmedi. Bizim maçımızda da hakemler etki altında kaldı. Görülüyor ki Merkez Hakem Komitesi etki altında. Umarımki Futbol Federasyonu'nun disiplin kurulları etki altında olmaz. Beklentimiz 5 maç ceza verilmesi. Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe'den korkup korkmayacağını, Federasyon'un Fenerbahçe'ye pabuç bırakıp bırakmayacağını göreceğiz. Beklentimiz dediğim gibi 5 maç ceza verilmesi." açıklamasında bulundu.
:roll: