Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - KAYSERİ--38
Konu Başlıkları: KAYSERİ--38
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 February 2009, 11:53   Mesaj No:8

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ynt: KAYSERİ--38

bende askerligimi kayseride hava indirme tugayinda yaptim ve birkaç fotografimi sizlerle paylasmak istedim

bu türkiye haritasini bizim tertipler yapmistik 61 pilakada trabzonlu olarak sadece ben vardim

parasüt egitim sahasinda çektirmistim arkamda gözüken dag erciyes dagi

her sey haz1r parasütü kusanmisiz atlamaya gidiyoruz arka yanda  erciyes dagi ve erciyes üniversitesi de gözüküyo

[color=maroon]üçaktan atladigimiz anda çekilen resimlerimiz[/co]

bu resimde artik parasütümüzde açildi rahaça iniyoruz

yere ilk indimiz zaman

lor

yere indigimiz anda çekilmistim askerligini orada yapanlar çok iyi bilirler gögsümdeki sag elimin tuttugu yedek parasüt yerdeki atlayis yaptıgımız ana parasüt oluyor

buradada parasüdümüzü toplamak zorundayiz

yüksekten atlama korkusunu yenebilmen içinnde parasüt kulesi.. kapida sagda ayaktaki başında bereli olan benim

bu da egitim sahas1ndaki egitim uçagimiz uçakta yapilacak hareketler görüyoruz manisali bir arkadasla sagdaki benim

kayar tel eitimi parasütle atladiginda yere düsüs sekli hemen takla atacaksin kol kafa kirilmamasi için

bu arkadaslarida salpazarli olanlar çok iyi taniyacaklari için  soldan Üzümözü köyünden kemençeci rahmetli balcun Hlimin oglu Mustafa kumas soldan ikincide agasardan birincilerden soldan üçüncü salpazarindan tüpçü ismail karanin oglu Hasan kara ve sag bastakide benim

bunlarida kayseri anilarimdan saoldaki benim