Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - SANA.........BIRAKIYORUM...
Konu Başlıkları: SANA.........BIRAKIYORUM...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 April 2006, 18:17   Mesaj No:3

beliz

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:beliz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 792
Üyelik T.: 24 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart SANA.........BIRAKIYORUM...

Yıldızların bize küsmüş gibi bir hali var. Onları göremiyorum. Ay ise şimdi tamamen saklandı bulutların ardına. Arada bir çıkıp göz kırpsa da bana aydınlatmaya yetmiyor içimi. Neler oluyor gökyüzüne bu aralar? Aşkı unutmaya mı başladı yoksa? Ya da uzun süredir başımızı kaldırmıyoruz da bakmıyoruz onlara ondan mı küskünler bize? Anlamıyorum. Ya aşk meleklerimiz... Onlar nerede? Azaldılar mı? Gittiler mi? Söylesene sevgili bıktılar mı bizden? Hayal kırıklığımı onlara yaşattığımız?
Tüm gökyüzüne bir hortumla kahkahalarımı püskürtmek istiyorum. Ve bu saçtığım mutluluklarımla temizlemek istiyorum ay ışığının gölgesini. Kara bulutları yok etmek, göz yaşlarımla onları bir çuvala doldurup denize atmak istiyorum. Durgun olan denizi hareketlendirmek, belki de orada kıpırdamadan sırt üstü yatan ruhumu uyandırıp, gözlerini açıp bir an evvel seçtiği kıyıya hızla yüzmesi için ona enerji üflemek...
Ve vardığı kıyıda gözlerini açtığında yeni bir güne, güneşin masmavi gökyüzünü aydınlattığı gibi, yüreğinin de gözlerini aydınlatmış olmasını görmek istiyorum tüm gölgelere inat.
Ve sevgilim, yeniden yıldızlarda, parlayan gözlerimizi birleştirip yıldız taklidi yapmak yeryüzündeki tüm aşıklara.....